ДЯКУЄМО!
Ця інформація допоможе нам зробити відпочинок вашої дитини ще кращим.

Ознайомтеся з документами для прийому дітей до табору.
Ви можете завантажити, заповнити та привезти до нас в офіс для економії часу

Документи для скачування

крайній термін оформлення та подання документів до 25 серпня 2022
мед.довідка "079у" оформляється за 1 тиждень до заїзду та надається в перший день заїзду
Ми просимо Вас прочитати цю інформацію для того, щоб перебування Вашої дитини в таборі було комфортним
До від'їзду до табору
Перед від'їздом до табору поговоріть з дитиною про поведінку в таборі, про правила внутрішнього розпорядку, які діють у таборі та про необхідність їхнього строго дотримання (з ними можна ознайомитись на нашому сайті), про правила особистої гігієни
Дитина повинна знати, що у разі нездужання фізичного чи психологічного, проблемі спілкування з іншими дітьми - вона має обов'язково звернутися до свого вожатого
Що дати дитині з собою до табору
Коли Ви збираєте дитину до табору, не давайте їй із собою надто багато речей.
Погода протягом зміни може змінюватися, подбайте про те, щоб був одяг як на дуже спекотну погоду, так і на дощову, прохолодну

Зразковий список речей (рекомендаційний):
 • головний убір від сонця
 • купальний та спортивний костюми
 • пляжне та спортивне взуття
 • одяг та взуття за сезоном
 • шкарпетки
 • Спідня білизна
 • піжама або інший одяг для сну
 • зубна щітка та паста
 • гребінець
 • сонезахисний крем
 • підстилка для пляжу
 • сумка для пляжних речей та форми для занять (можливо одна)
 • ошатний одяг для дискотек та свят
 • костюм для виступу (якщо у дитини є творчий номер, з яким вона вже виступала або виступає)

Ми не рекомендуємо давати дітям у табір ювелірні прикраси, дорогу косметику, електронні ігри, аудіо- та відеотехніку.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:
Адміністрація та співробітники табору не несуть відповідальності за мобільний телефон у дитини. У разі розкрадання, втрати або псування мобільного телефону Вашої дитини адміністрація відповідальності не несе.
Знаючи про можливість таких неприємних ситуацій, і, вирішивши, проте, дати дитині з собою мобільний телефон, оберете недорогу "бюджетну" модель. У цьому випадку рівень розладу від пропажі або псування телефону буде мінімальним.

Зв'язок із дитиною під час перебування у таборі
Найзручніший час для зв'язку з Вашою дитиною – у вільний час з 13:30 до 15:30. В решту годин проходять заняття та різні заходи, під час яких використання мобільних телефонів не рекомендується.
Скільки грошей дати дитині із собою у табір
На території табору є торгові точки, але дитина зможе до неї попасти тільки 1 раз за зміну
Відправлення та прийом дітей до табору
Дитячий творчий табір організовує трансфер із Харкова та Києва на комфортабельному автобусі з особистим супроводом вожатих.
Трансфер організований у день початку зміни на час, призначений для заїзду вашого загону та оплачується додатково. Проїзд до табору і назад повинен бути оплачений не пізніше ніж за 7 днів до початку табірної зміни. Ця вимога пов'язана із завчасним резервуванням місця в автобусі для вашої дитини.
Місце та час відправлення трансферу ми повідомимо за 7 днів до початку табірної зміни.
Повідомте, як дитина переносить поїздки в автобусі. Зі свого боку ми врахуємо цю інформацію в дорозі.
Прохання при посадці дітей в автобус поводитися коректно і спокійно по відношенню до наших співробітників і оточуючих Вас людей. Місць в автобусі вистачить усім дітям та вашій дитині в тому числі. Не хвилюйтеся, інакше хвилювання передадеться вашій дитині.
Після медичного огляду дитини, яку необхідно пройти при реєстрації та оформленні документів, ви передаєте її під опіку вихователя, вожатих та адміністрації табору.
ВАЖЛИВО: Пересування батьків табором самостійно, а тим більше відвідування спальних корпусів та інших приміщень категорично заборонено. Зверніться до адміністрації табору, і ми із задоволенням проведемо для вас організовану екскурсію.
Інформація про проживання та розподіл за загонами
Розподіл за загонами та номерами формується виключно за віковим та статевим принципом, незалежно від того, з якого міста чи країни приїхала дитина.
В який точно номер і загін потрапляє ваша дитина, буде відомо лише після закінчення процесу розподілу.

ВАЖЛИВО: Адаптація дітей до нових умов тимчасового дитячого колективу – це дуже складний та кропіткий психолого – педагогічний процес, пов'язаний з необхідністю використання кожною дитиною всіх умінь та навичок самостійності, концентрації всіх її особистісних якостей та рис характеру. Тому намагайтеся не турбувати його телефонними дзвінками під час адаптації (перші 3 - 4 дні). Якщо Ви хочете отримати інформацію про свою дитину в цей період, то, зателефонувавши до табору, спілкуйтеся з адміністрацією або вожатою, а не з дитиною.
Інформація про медичне забезпечення
У день заїзду табору дитина повинна надати заповнену медичну довідку табору (форма "079"), яку заповнює ваш дільничний лікар за тиждень до заїзду.
Табір проводить додатковий медичний огляд дитини на перший день заїзду. У разі, якщо під час огляду медичним працівником у дитини будуть виявлені захворювання, що передаються повітряно-краплинним або побутовим шляхом та які можуть нести загрозу іншим відпочивальникам, дитина не буде допущена до заїзду та буде відправлена додому на лікування з можливістю відновлення відпочинку на даній зміні.
ВАЖЛИВО: Якщо дитині необхідно за курсом лікування приймати будь-які медичні препарати, вам необхідно письмово повідомити про це лікаря табору та передати до медичного пункту медичні препарати.
У таборі постійно здійснюється медичний контроль, а також контроль за дотриманням правил безпеки. Контроль здійснюється як медичними співробітниками, так і вихователями та вожатими табори. У разі захворювання йому буде надано своєчасну та ефективну медичну допомогу.
Медичний пункт табору "Star Camp" оснащений та укомплектований усіма необхідними медикаментами.
Діти, які прибули на відпочинок до табору, перебувають під постійним медичним контролем досвідченого медичного працівника. У таборі створено всі умови, як для надання екстреної медичної допомоги, так і для лікування хворих на протязі зміни дітей. Усі режимні моменти здійснюються під наглядом медичного працівника.
Дитина, яка має скарги на нездужання, повинна негайно повідомити про них своїм вожатом, після чого вона буде показана лікарю, оглянута, і їй буде призначено лікування. Медичний пункт табору працює цілодобово.

ВАЖЛИВО: Якщо ви вирішили сфальшувати медичні документи дитини, приховати інформацію про фактичні хронічні захворювання вашої дитини при направленні її в табір, пам'ятайте, що вся відповідальність за всілякі після цієї дії лежить на вас.
Якщо ваша дитина захворіла в таборі - не турбуйтеся. Йому буде надано кваліфіковану медичну допомогу із застосуванням необхідних медичних препаратів. Дитина одужає та продовжить відпочинок.
Правила поведінки у таборі
У період перебування дитини у таборі старшим наставником та другом для нього стає вожатий. Вожатий контролює побутові умови, стежить за станом здоров'я, відповідає за безпеку дітей та спільно з дітьми організовує спортивні та культурні заходи. До вожатого можна звернутися з будь-яким питанням, яке виникло у дитини. Обов'язкове суворе виконання розпоряджень вожатого та директора табору. Вожаті намагатимуться зробити відпочинок дитини в таборі цікавим та незабутнім. Однак і дитина повинна розуміти, що вона їде до дитячого колективу та зобов'язана виконувати правила, встановлені у цьому колективі.
У таборі встановлено режим дня - час підйому, відбою та прийому їжі
На території табору категорично заборонено
 • Вживання будь-яких спиртних напоїв
  Неповажна поведінка щодо інших учасників табору
  Будь-які види дискримінації та прояви неповаги через відмінності за віком, статтю, національністю, віросповіданням тощо.
  Вживання ненормативної лексики
  Застосування будь-яких форм фізичного насильства та образ
  Несанкціонований вихід за територію табору без супроводу дорослих
  Перебування на пляжі без нагляду дорослих
  Псування майна табору та знищення зелених насаджень, а також майна інших дітей та дорослих
  Перебування після відбою за межами корпусу. Забороняється шуміти після відбою та порушувати спокій інших мешканців табору

 • ВАЖЛИВО 1: У разі злісного порушення правил перебування в таборі, дитина буде достроково відрахована та доставлена додому за рахунок батьків без відшкодування сплаченої вартості відпочинку.
  Зверніть увагу, що привозити та передавати дитині з собою будь-які продукти харчування можна лише з дозволу адміністрації табору, з метою забезпечення безпеки дітей.

 • ВАЖЛИВО 2: Якщо адміністрація табору виявить у дитини якісь продукти харчування, вона має право утилізувати їх з метою забезпечення безпеки дитини. Адміністрація при реєстрації під час заїзду проводить огляд речей дитини на відсутність продуктів харчування, колюче – ріжучих предметів, спиртних та тютюнових виробів.
Інформація про гігієну
При направленні дітей на відпочинок до табору мається на увазі, що вони є досить самостійними для того, щоб стежити за особистою гігієною. Для цього у таборі створено всі умови: душ та кімнати гігієни у номерах.
Контроль за дотриманням дітьми особистої гігієни здійснюється вожатим та адміністрацією табору.
Для найменших резидентів у таборі «Star Camp» передбачена «дбайлива програма», яка включає: допомогу вожатих у плетінні кісок, одяганні та проведенні гігієнічних процедур, організація пляжного відпочинку та нагляд у тиху годину;
З "дбайливою програмою" адаптація дитини до життя в таборі проходить швидше, а значить відпочинок у «Star Camp» для маленького резидента стане найкращим спогадом!
Інформація про харчування
Харчування дітей у таборі здійснюється на основі обумовлених норм, що рекомендуються Міністерством охорони здоров'я України для дітей шкільного віку.

Харчування в таборі 4-разове (сніданок, обід, полуденок, вечеря). Приготування страв проводиться у відповідності з 10-ти денним меню - розкладкою. У харчуванні дітей не використовуються гострі страви, важкі та штучні жири. Якість продуктів харчування знаходиться під постійним лабораторним санітарно - гігієнічним контролем.
Інформація про виїзд
Останній день зміни є і днем від'їзду дітей із табору.
Якщо ви забираєте дитину самостійно, Вам необхідно бути в таборі в проміжку з 09:30 до 11:00.
Забрати дитину з табору у зв'язку із закінченням терміну зміни можуть лише батьки або особи, які мають нотаріально завірену довіреність від батьків.
Додаткова інформація
Зустріч батьків та дитини можлива на території табору 1 раз за зміну у проміжку з 13:30 до 15:30. Додаткові зустрічі можливі у разі потреби, з попереднім повідомленням адміністрації табору.
При відвідуванні табору ви повинні дотримуватися правил внутрішнього розпорядку. Пройти на територію табору можна лише з дозволу адміністрації у супроводі працівника.
Пам'ятайте, коли ви вирішуєте забрати дитину з табору з метою вивезення в місця з невідомою вам обстановкою, ви приймаєте на себе всю відповідальність за стан здоров'я дитини після повернення її до табору.
Made on
Tilda